Hakkımızda

Hakkımızda

EGE Apart  Osmangazi Üniversitesine EN YAKIN KIZ APARTTIR..

EGE Apart kaliteli hizmetiyle Eskişehir'de sadece kendisiyle yarışır

EGE Apart kaliteli hizmeti ve profosyonel kadrosuyla siz üniversiteli gençlerimize modern, güvenilir, seviyeli, yaşam alanları sunmaktadır.

Türkiye'nin dört bir tarafından gelen  öğrencilerimize aile ortamı sağlarken, ailelerinin de gözlerinin arkada kalmayacakları güvenli, huzurlu bir ortamı sizler için oluşturduk

Apartımız Osmangazi Üniversitesi'ne çok yakın olduğu için öğrencilerimiz üniversitenin tüm imkanlarından (kütüphane, tiyatro, sinema, yemekhane, spor aktiviteleri, sosyal etkinliklerden) 7gün 24 saat faydalanabileceklerdir.

Osmangazi Üniversitesi Gençlik Bulvarı üzerinde olan Aprtımızda kalan öğrencilerimizin bölümlerine yürüyerek ulaşmaları yaklaşık 10 dk sürmekte olup, dileyen öğrencilerimiz apartımızın önünden kampüsün içine tek durak mesafeni belediye otobüsleriyle ücretsiz olarak sağlayabilmektedirler.

Misafirlerimizin güven ve huzur içinde yaşamaları için tüm giriş-çıkışlar 24 saat süreyle özel güvenlik tarafından sağlanmaktadır.

Apartımız Osmangazi Üniversitesi Kredi Yurlar Kurumu karşısında  olup, site önü yeşil alan imkanına sahiptir ve Eskişehir Kent ormanına yürüyüş mesafesindedir.

Apartımız hiçbir cemaat, cemiyet veya herhangi bir kuruma bağlı değildir.